Petek Temizliğinde Nelere Dikkat Ediliyor?

0 11

Petek temizliği kalorifer tesisatının sorunsuz şekilde çalışması için önem taşıyor. Ancak bu işlemin verimli sonuçlar vermesi için dikkatli ve özenli şekilde yapılması gerekiyor. Petek temizleme işlemi için etkili ve güçlü petek temizleme makinesi kullanılmaktadır. Bunun yanında petek temizleme kimyasalları da işlem sırasında fayda göstermektedir. Özellikle bu kimyasallar kir, tortu ve benzeri durumların giderilmesi için yararlı olur.

Bunun yanında kimyasal ile yapılan müdahalede tesisatın kullanılabilir hale gelmesi için kir, tortu ve kimyasalı dışarıya atmak da önemlidir. Makinelerin profesyonel olması ve son teknolojik yapıya sahip bulunmaları bu açıdan önem taşımaktadır. Eğer petek temizliği profesyonel şekilde gerçekleştirilmezse elde edilecek sonuç verimli olmayacağından sonrası için arızalar çıkabilecektir.

Manisa tesisatçı olarak yaptığımız petek temizliği işlemlerinde sorunsuz ve verimli yöntemleri kullanılıyoruz. Petek temizliğinde en verimli temizlik kombi altından yapılan temizlik olduğu için işlemleri bu şekilde gerçekleştiriyoruz. Başka bir deyişle temizleme için kullanılan makine tesisata banyodan veya herhangi bir petekten değil, merkezden kombi altından tesisatın ayrılması ile bağlanmaktadır. Çünkü tesisatta bulunan boru çapları sirkülasyon hesabı kombi altı giriş çıkışa göre hesaplanmaktadır. Banyo veya başka bir petekten yapılan temizlik işleminde istenen verimliliği almak olanaklı değildir.

Tesisata hiçbir şekilde zarar vermeyen makine ve malzemelerin kullanılması ile doğru petek temizleme işlemi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99