Lavabo Açıcılar İşe Yarıyor mu?

0 14

Lavabo açıcılar herhangi bir tıkanıklık meydana geldiğinde kullanıcılar tarafından ilk akla gelen ürünlerdir. Ancak bir pazarlama stratejisi olarak lavabo açıcı kimyasallar sanıldığının aksine çok daha az yardımcı olur. Ağır kimyasallar içerdikleri için de uzun vadede tesisatta daha büyük sorunların da yaşanmasına yol açarlar.

Lavabo açıcılar asit bazlı ürünlerdir ve içermiş oldukları asit ile tıkanıklığa neden olan cismi parçalamak üzere işlev görürler. Ancak tıkanıklığı gidermek için çok yoğun oranlarda asit salgıladıkları için tesisatın kendisine de zarar verme ihtimali yüksektir. Özellikle tıkanıklık kapsamında son derece sert bir cisimden kaynaklı sorun yaşanıyorsa bu durum için çözüm sunmazlar. Ayrıca etki göstermek için de tıkanıklığa yol açan cisme tam olarak ulaşmaları gerekir. Aksi durumda tıkanıklığın giderilmesi için yardımcı olmayacaktır.

Ağır kimyasallar yüzünden tesisatta meydana gelebilecek sorunlar sonrası için daha büyük kayıpları beraberinde getireceği için tıkanıklık oluşması halinde profesyonel tesisatçı ile çalışmak daha yararlı olacaktır. Manisa su tesisatçısı tıkanıklık işlemleri için profesyonel çözümler sunmaktadır. Tıkanıklığın yerinin tespit edilmesi ve nokta atışı olacak şekilde doğru müdahalelerin yapılması sonucunda tıkanıklık sonrası için sorun yaratmayacak şekilde giderilmektedir. Aynı zamanda lavabo açıcıları barındırdıkları yüksek asit yüzünden kullanmak da sağlık açısından sorun yaratabilir. Böylesi durumlarda da herhangi bir sağlık sorunu yaşamamak adına mutlaka profesyonel tesisatçı desteği almanız tavsiye edilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99