Neden Lavabo Tıkanıklığı Hizmeti Alınmalı?

0 3

Lavabo tıkanıklarının en çok görüldüğü alanlar mutfaklar olduğu için firmamız tarafından verilen özel hizmet kapsamında mutfaklarda tezgaha ya da diğer eşyalara hiçbir zarar vermeden tıkanıklık açma işlemleri uygulanmaktadır. Mutfak tıkanıklarının çoğu nedeni yemek artıkları ya da deterjanlardan kaynaklıdır. Bu sorunların hemen tesisatın başında ya da biraz daha ilerisinde birikinti yaparak lavabonun kullanılmasını engellerler. Firmamız ise robot kamera sistemi sayesinde tıkanıklığın tam olarak hangi bölgede olduğunu tespit ederek, gerekli diğer araçlar ile tıkanıklığın giderilmesini sağlayarak lavaboyu tekrar kullanıma hazır hale getirirler.

Sadece mutfak gibi alanlar için değil lavabo ya da banyo gibi alanlarda da lavabo tıkanıklığı açma hizmeti kalıcı ve etkili çözümler sunmaktadır. Özellikle lavabo ve banyo gibi alanlarda seramik ya da fayans çok fazla olduğu için buradaki tesisata müdahale etmek için geleneksel yöntemler ile kırma işlemi yapılması gerekmektedir. Bu durum ise mülk sahibine fazladan masraf çıkaracaktır. Firmamız ise sunmuş olduğu teknolojik imkânları dahilinde, herhangi bir kırma ya da benzeri durum olmadan özel cihazlar kullanılarak çok daha üstün ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahiptir.

Lavabonun tıkanıklığına hangi durumun; tesisat arızası ya da herhangi bir cismin mi sebep olduğunun tespit edilmesi ile başlayan süreç, tesisat boyunca robot sistemi ile takip edilmekte ve hangi noktada olursa olsun tıkanıklık giderilmektedir. Eğer başka bir dairenin tesisatından kaynaklı tıkanıklık söz konusu ise tespit yine yapılabilmektedir. Tüm hizmetler için Manisa tesisatçı ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99