Duşakabin Kurulumu Nasıl Yapılır?

0 2

Banyoda şık ve kullanışlı bir dekoratif malzeme olarak kullanılan duşakabin kurulum sürecinde teknik destek gerektirir. Farklı modellerde ve markada satışta bulunan duşakabinlerin ancak teknik destek ile bölgeye sorunsuzca montajlanması sağlanabilir.

Duşakabin Kurulumu Aşamaları

Duşakabin tesisatı alanında uzman ve profesyonel ile sağlanabilir. Aşamalı olarak gerçekleştirilecek duşakabin montajı sırası ile farklı teknik müdahaleler ile gerçekleştirilir. Duşakabin montajı; teknesi, farklı model ve yapıdaki panel kapısı, tekne içerisinde konumlandırılacak su giderinden oluşmaktadır.

  • Öncelikle uygun bir alan belirlenir.
  • Duşakabin teknesi istenen bölgeye, kapladığı alan göz önünde bulundurularak yerleştirilir.
  • Monte edilmesi aşamasında çeşitli vida ve sabitleyici unsurlar kullanılır. Burada önemli olan konu duşakabinin konumlandırıldığı yer malzemesinin cinsidir. Eğer fayans döşeme bulunuyorsa yüzeyde herhangi bir delme ya da vidalama işlemi uygulanmayacaktır.
  • Hazır olarak oturtulan duşakabin iskelet sistemi kapının ve su giderinin montajlaması ile tamamlanır.
  • Duşakabinin açılır kapanır panel tarzında üretilmiş kapısı teknenin üst kısımlarına doğru sabitlenir.
  • Son aşamada su kanalı gideri başlangıçta yerleştirilen duşakabin teknesi üzerinde su akışının sağlanabileceği alana işlenir.

Manisa tesisatçı farklı modellerde ev içi yaşam alanı da kullanılacak duşakabin; montaj, bakım ve onarım hizmetini sunmaktadır. Bu alanda belirli bir tecrübe elde etmiş ve deneyimi bulunan ekip elemanları istenen bölgeye hızlı ve kolay erişim sağlamaktadır. İrtibata geçerek duşakabin montajlama hizmetinden faydalanabilmek için iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99