Banyo Armatürleri Nasıl Temizlenir?

0 2

Banyo başlığı temizliği sorunsuz kullanım için önemlidir. Plastik bir poşeti beyaz sirke ile doldurun ve lastik bir bant kullanarak duş başlığına takın. Yaklaşık bir saat sonra torbayı çıkarın ve durulamak için duşu açın.

Gerçekten kötü duş başlıkları için, duş başlığı kaplamasını korumak ve başlığı koldan ayırmak için havluya sarılı bir anahtar kullanın. Duş başlığını 2 bardak sirke ile 4 yemek kaşığı karbonat karışımına batırın ve gece boyunca orada bırakın. İyi bir fırçalama sağlamak için eski bir diş fırçası ve delikleri açmak için bir iğne kullanın. Durulayın ve değiştirin.

Rutin Bakımlar

Lavabonun üstünde birçok kişisel bakım gerçekleşir. Suyun lavabonuzdan verimli bir şekilde boşalmadığını fark ettiniz mi? Bunun nedeni, tüm o diş macunu, traş kremi, saç ve sabun köpüğünün giderinize yerleşmesidir. Böylece gözeneklerinizi durularken suyunuz gidere akamaz. İşte yapabilecekleriniz:

Kanalizasyonda görebileceğiniz tüm kalıntıları temizleyin. Durdurucuyu yukarı çekin ve suyun kanalizasyona akmasını engelleyebilecek saçları veya diş macunu parçalarını temizleyin. Daha sert tıkanıklıklar, bir tahliye hizmetinin yardımına ihtiyaç duyabilir. Gideriniz tıkalıysa ve kolayca temizlenemiyorsa, borularınıza zarar vermeden veya bir tıkanıklığı sisteminizde daha derinlere iterek daha büyük bir sorun yaratmadan giderlerinizi güvenle temizleyebilecek profesyonel bir tesisatçının yardımına ihtiyacınız olabilir .

Giderinizden gelen kötü kokuları azaltmaya yardımcı olmak için, giderinizin içindeki bakterileri parçalamaya yardımcı olması için hidrojen peroksit veya diğer aşındırıcı olmayan/doğal temizlik ürünleri kullanmayı deneyin. Giderinize geçici olarak yardımcı olabilecek ancak borularınıza daha uzun vadeli zarar verebilecek sert tahliye temizleyicilerinden kaçının. Manisa su kaçağı tespiti sunan firmamız tarafından banyonuza dair etkili bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99