Reglaj Ayarı Nedir, Nasıl Yapılır?

0 1

Reglaj ayarı peteklerde kullanılan ve sıcaklık alanında eşit dağılımı sağlamak amacıyla yapılması gereken ayarlar olarak tanımlanır. Kombi üzerimden değil petek üzerinden yapılması gerekmektedir. Reglaj aylarının nasıl yapıldığı konusunda da tesisat ustaları servis sırasında kullanıcıya birkaç püf noktasını vererek kolay olarak ayarlama yöntemini göstermektedir. Kış aylarında reglaj ayarına daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle kış aylarında yaşanan peteklerde meydana gelen az ısınma ve hiç ısınmam sorunu karşısında ilk olarak ayar yapılması gerekir. Petek üzerinden alt kısımda bulunan noktadan bu ayar yapılır ve dikkat edilecek noktalardan biri de kombiye en yakın olan petekten başlamasıdır. Kullanıcı tarafından yapılmaması durumunda tesisatı ustası sorunu ve ayarı kısa sürede çözerek yapmaktadır.

Reglaj Ayarı Hakkında Yazılan Bilgiler Eşliğinde Manisa Tesisat

Reglaj ayarı yapmak genel olarak tesisatçı tarafından yapılan yöntemlerden biridir. Ayar yapılması için konu ile ilgili bilgi sahibi olan kullanıcıların da bu ayarı rahatlıkla yapması gerekmektedir. Reglaj ayarı yağarken sıcaklık aylarının çok tutulması ve daire sıcaklığının normalden biraz fazla olmadı sağlanmalıdır. Kış aylarında artan soğuk havalar ile birlikte bu ayara  daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Manisa su tesisatçısı reglaj ayarı konusunda en uzman isimlerden biridir. Sorunun çözümü için hemen harekete geçmektir. Peteklerin eşit sıcaklıklarda ulaşması konusunda da ayarı doğru bir şekilde yaparak müşterinin kış aylarında mağdur olmamasını sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyatlarda servis hizmeti verilerek ayar anında yapılır. Reglaj ayarı işe daha hızlı ve kaliteli  ısınma ortamı sağlanmaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99