Su Kaçağı Tespiti için Hızlı ve Profesyonel Çözüm

0 2

Su kaçağı ev ve işyerlerinde sıklıkla karşılaşılan sorundur. Su kaçağı özellikle duvar içindeki tesisat borularında geldiğinde çıplak gözle fark edilmesi uzun zaman alabilir. Ancak Manisa Tesisat sayesinde sunulan profesyonel tesisat çözümleriyle kaçak sorunlarınızı hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Su kaçak tespiti sırasında çok farklı cihazlar kullanılmaktadır. Kaçağın türüne göre de bu cihazlar ile noktasal olarak kaçak tespiti yapmak mümkündür. Akustik dinleme cihazı duvar içindeki kaçağın yerini bulmak için kullanılmaktadır. Temiz su tesisatında oluşan kaçaklar duvar ya da tavanda oluşan ıslaklık veya nemden kendisini belli eder. Fakat kaçağın tam yerini bulmak bu şekilde olanaklı değildir. Ancak akustik dinleme cihazı ile birlikte kaçağın yerinin tam olarak nerede olduğunu tespit etmek mümkündür. Cihaz sayesinde sızıntının yol açtığı ses dalgaları ile birlikte noktasal olarak kaçağın yeri tespit edilerek müdahale sağlanır.

Geleneksel yöntemlerde kaçağın yerini bulabilmek için tüm tesisatı açığa çıkarmak gerekiyorken yeni nesil su kaçağı tespiti işlemleri ile birlikte kırma ve dökme işlemi olmadan tespit yapılabilir. Sadece kaçağın olduğu noktadaki alanın sökülmesi ile birlikte hızlı şekilde kaçağa müdahale etmek söz konusudur. Manisa tesisat tarafından kullanılan son teknoloji ürünü cihazlar ile birlikte su kaçağına hızlı şekilde müdahale sağlayabiliyoruz. Bu sayede kaçak ortadan kalkarken maliyetler de önemli oranda düşüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99