Kombi Tesisatı İçin Profesyonel Hizmet

0 1

Kombi tesisatı döşenmesi hem evin daha iyi ısınabilmesi açısından hem de daha uzun süreli kullanım açısından önemlidir. Aynı zamanda peteklerin ısınması ya da çok fazla ısınması gibi durumlarla da karşılaşılabilir. Bu nedenle tesisat sırasında bazı hususlara dikkat edilmesi önemlidir. Kombi tesisatı sırasında bu durumlara dikkat edilmediği takdirde işlemlerin baştan yapılması gerekebilir. Bu da ekstra maliyete sebep olacaktır. Hatta baştan kombi tesisatı yapmak için kırma dökme gibi olaylar da olur. Sadece kombinin maliyeti değil bu gibi durumların maliyeti de eklenir.

Kombi Tesisatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi tesisatı döşenmesi sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde sıralanmıştır;

·         Kombi tesisatında en önemli detaylardan biri tesisat borularının gidiş yönünün belirlenmiş olmasıdır. Tesisat sırasında az ve kısa dönüşlü borular kullanılmalıdır ve minimum dirsek tercih edilmelidir.

·         Radyatör peteklerinin seçimi de önemli olan diğer konudur. Radyatör petekleri seçilirken odaların büyüklüğüne göre belirtilmelidir. Odanın büyüklüğüne göre petek sayısı belirlenmelidir. Bu sayede en düşük fiyatta en yüksek ısıya ulaşılmış olur.

·         Kombi tesisatında peteklerin konumu da önemlidir. Dışarıdan gelebilecek soğuk havayı önlemek için tesisatçıların dikkatli belirleme yapması gerekir.

Manisa tesisatçısı kombi döşemesinde yukarıdaki maddeler gibi dikkat edilmesi gereken konuları göz önünde bulundurarak kombi tesisatını yapar. Aynı zamanda profesyonel ekibi sayesinde ve en kaliteli malzemeleri sayesinde tesisatın kendiliğinden bozulması gibi bir durum gözlemlenmez.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99