Doğru Tuvalet Nasıl Seçilir?

0 3

Tuvalet seçimi rahat ve uzun ömürlü kullanım için önem taşıyor. Doğru tuvalete karar vermek için de belirli noktaları göz önünde tutmalısınız. İlk olarak, mevcut özellikleri göz önünde bulundurun.

İhtiyacınız olan yüksekliği düşünün. Standart tuvaletler 35 veya 37 cm yüksekliğindeyken, “konfor yüksekliği” tuvaletler 40 cm yüksekliğindedir. Hangisinin sizin için en rahat olduğunu belirlemek için, onu kullanacak diğer insanları da göz önünde bulundurarak farklı yükseklikler seçebilirsiniz.

Farklı tuvalet stillerini deneyebilirsiniz. İki parçalı tuvaletler en yaygın olanıdır.  Tank ve hazne ayrıdır ancak birbirine uyar ve tank genelde büyüktür. Ne yazık ki, parçalar arasındaki birleşimde kir kolayca birikebilir. Avantajları dayanıklılık ve iki ayrı parça halinde taşıyabilme kolaylığıdır.

Tek parça tuvalet bütünlüklü yapıdadır.  Tek parça seramik, hazneyi ve ana gövdeyi kapsar ve genel yapısı küçüktür, ancak tuvaletin temizlenmesi daha kolaydır. Bu tuvaletler fiyat açısından diğerlerine göre daha yüksektir.

Asma klozetlerde duvara bağlı bir hazne bulunur.  Tank duvarın içinde olduğu için tanksız görünür. Fakat özellikle yer açısından kısıtlı alanınız varsa gömme rezervuara sahip olan modellerden tercih edebilirsiniz. Manisa tesisatçı sayesinde tercih edeceğiniz klozetin monte işlemleri sorunsuz şekilde yapılacaktır. Tesisatın yapılması ve sorunsuz kullanım sunması için sağlanacak olan hizmetler sayesinde tuvaletinizi rahat şekilde kullanabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99