Alaturka Tuvalet Tıkanmaması İçin Ne Yapılır?

0 6

Alaturka tuvalet diz üstü oturarak kullanılan ve genellikle geçmiş zamanlarda kullanım oranı daha yüksek olan tuvalet türüdür. Her evde bulunan ve temizliği için dikkatli olunması gereken tuvaletlerdir. Tuvalet giderini tıkanması demek olması gerekenden fazla kağıt peçete ve bez gibi ürünlerin gidere atılması anlamına gelmektedir. Gider tıkanmaya başlandığı anda tesisatçı aranmalıdır. Geç kalındığı takdirde gidere ulaşmayan su zamanla alaturka tuvalette birikme ye ve yayılmaya başlar. Bu tür tuvaletlerde kullanılmadan önce temizlik yapılması gerekmektedir. Fazla miktarda atık peçete atılmamalı ve yabancı cisimler de gidecek mantığı ile atılmaması gerekir. Tesisatçı çağırılarak verilen servis sırasında gider tıkanıklık atında her zaman yabancı cisim, bez ve çorap gibi ürünlerde bulunmuştur. Kullanım sırasında sadece az miktarda peçete atılması gerekir.

Tuvalet Tıkanıklıklarının Giderilmesi İçin Manisa Tesisat

Alaturka tuvalet tıkanıklığı belirli zamanı yoktur ve anında da oluşabilir. Sık olarak görülen ve açılması için her zaman tesisatçı tarafından müdahale edilen sorunlar arasında bulunuyor. Kullanıcıların bu ortak kullanım atında tuvalet giderinde tıkanma olmaması için temiz ve dikkatli kullanmaları gerekmektedir. Gidere zarar vermeyen temizleme malzemeleri de kullanılabilir.

Manisa tesisatçı ile tuvaletlerde oluşan gider tıkanıklık açma sorunlarına vaktinde çözüm bulunarak giderde biriken suyun daire içine yayılması önlenmektedir. Zaman içinde en çok ortaya çıkan sorunlardır. Temizlik ve bakım sırasında kullanıcı tarafından gidere zarar vermeyecek olan ürünler kullanılmalıdır. Manisa tesisatçı tarafından kaliteli işler yapılarak servis süresi boyunca müşterilere bilgi verilmektedir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99